urodziny sklepu internetowego bio stopa

7 lat współpracy w SEO z Bio Stopa

Dzisiaj chcę podzielić się z Wami czymś szczególnym… 😉

Właśnie wybiło 7 lat mojej współpracy w SEO ze sklepem internetowym Bio Stopa ✨

7 lat pomocy w rozwoju biznesu, który zajmuje się sprzedażą wygodnego obuwia dla osób borykających się z różnorodnymi dolegliwościami stóp.

Ba! Dzięki latom pracy i obustronnemu zaangażowaniu firma stała się liderem sprzedaży wygodnego obuwia zdrowotnego w Polsce! 👟

W trakcie naszej podróży wspólnie pokonywaliśmy wyzwania i krok po kroku tworzyliśmy strategię SEO, która przyniosła rezultaty i umocniła pozycję firmy na rynku.

👉🏻 Zaczęło się od pracy nad wejściem do TOP3 na frazy „buty zdrowotne” oraz „wygodne buty”. Udało nam się to osiągnąć po 6. miesiącach działań!

🎯 Następnie celowaliśmy we wzmocnienie fraz brandowych najlepszych europejskich producentów obuwniczych i zwiększenie sprzedaży z ruchu organicznego.

🏆 Aktualnie sklep internetowy Bio Stopa jest widoczny na 750 fraz kluczowych w TOP3! A firma największą sprzedaż spośród wszystkich kanałów digitalowych osiąga właśnie dzięki działaniom SEO!

Dzięki stabilnej i wieloletniej współpracy udało nam się nie tylko utrzymać efekty, ale również zdobywać kolejne sukcesy, które pozwoliły marce na niebywały rozwój!

Ciągłe monitorowanie wyników, wyciąganie wniosków, testowanie nowych rozwiązań i ulepszanie wcześniejszych – właśnie w taki sposób pozycjonowanie przynosi największe korzyści! 💪🏻

Dlatego warto znaleźć doświadczonych specjalistów, którzy zaopiekują się Twoim biznesem kompleksowo i z którymi stworzysz świetną współpracę na lata! ✌🏻

Z ogromną satysfakcją obserwuję, jak Bio Stopa rośnie w siłę i jestem dumny, że mogłem dołożyć cegiełkę do ich rozwoju!

Z kreatywnością 💚
Bartek