Plany Contentowe

Unikalne Plany Contentowe

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu strategii treści lub jeśli szukasz sposobów na ulepszenie istniejących treści, rozważ Content Plans. Nasz zespół może pomóc Ci w opracowaniu kompleksowej i skutecznej strategii contentowej, która uwzględnia Twoje cele biznesowe, grupę docelową i ogólne cele marketingowe.

Oto jak to działa: najpierw pracujemy z Tobą, aby zrozumieć Twoje cele biznesowe. Następnie stworzymy indywidualny kalendarz treści, który będzie zgodny z tymi celami. Następnie pomożemy Ci wypełnić ten kalendarz wysokiej jakości, angażującymi treściami, które dotrą do Twojej grupy docelowej.

Plany Contentowe Gdańsk, Gdynia, Sopot

Content Plans jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych firm, które chcą uzyskać jak najwięcej z ich marketingu treści. Z naszą pomocą będziesz w stanie wyprodukować stały strumień treści, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci w stworzeniu planu treści, który będzie działał dla Ciebie.

Opiekunem Content Marketingu jest Bartek – Specjalista z 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów internetowych.

specjalista seo pozycjonowanie stron

Ponad 150 zaprojektowanych serwisów

10 lat doświadczenia w projektowaniu serwisów internetowych

Wyróżnienie w kategorii SEO Rising Stars

Z poziomu 21 fraz w TOP 10 w 2019 roku, osiągnęliśmy ponad 14 610 % wzrostu. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021.

3. miejsce w Polsce w SEO

3. miejsce pod względem najszybciej rosnących w Google sklepów internetowych w Polsce. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021.

Moi Klienci

Ponad 100+ klientów!

 • ministerstwo środowiska
 • szymon lach
 • główny urząd geodezji i kartografii
 • slime box
 • bio stopa
 • ministerstwo edukacji narodowej
 • salon 24
 • kontin
 • bezpieczna rodzina

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam wiadomość

zajmę się twoim seo, bartłomiej lewicki
  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę COSMOSEO. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

  Biuro

  Bartłomiej Lewicki

  Kosynierów 76/11,
  84-230 Rumia

  Godziny pracy

  pon-pt 09:00-17:00

  Obszary działalności

  SEO Gdańsk, Gdynia, Sopot, Polska

  Kontakt

  Bartłomiej Lewicki - Freelancer SEO

  Telefon

  +48 506-146-212

  bartek@pracaupodstaw.pl

  O mnie

  Bartłomiej Lewicki - SEO Ekspert

  Pasjonat digital marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Ponad 150 zrealizowanych projektów internetowych. 97% zadowolonych klientów. Wygenerowałem ponad 10 milionów przychodu w SEO! Zmieniam świat cyfrowy na lepszy!