Content Marketing

Unikalny Content Marketing

Chcesz przenieść swoją strategię marketingu treści na wyższy poziom? Nie szukaj dalej niż nasza ekskluzywna usługa Content Marketing. Nasz zespół doświadczonych specjalistów będzie ściśle współpracował z Tobą, aby opracować spersonalizowaną strategię marketingu treści, która jest dostosowana do Twoich unikalnych celów biznesowych i celów.

Rozumiemy, że nie ma dwóch takich samych firm, dlatego oferujemy naprawdę indywidualne podejście do marketingu treści. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć świadomość marki, zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, czy też generować leady i sprzedaż, możemy Ci pomóc.

Content Marketing Gdańsk, Gdynia, Sopot

Nasz zespół opracuje oryginalne, wysokiej jakości treści, które mają na celu zaangażowanie i konwersję Twojej grupy docelowej. Będziemy również promować Twoje treści w różnych kanałach, w tym w mediach społecznościowych, e-mail marketingu i płatnych reklamach.

Jeśli jesteś szukasz usługi marketingu treści opartej na wynikach, skontaktuj się z nami już dziś. Z przyjemnością omówimy Twoje konkretne potrzeby i opracujemy indywidualny plan, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

W naszej ofercie znajdziesz:

specjalista seo pozycjonowanie stron

Opiekunem Content Marketingu jest Bartek – Specjalista z 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów internetowych.

Ponad 150 zaprojektowanych serwisów

10 lat doświadczenia w projektowaniu serwisów internetowych

Wyróżnienie w kategorii SEO Rising Stars

Z poziomu 21 fraz w TOP 10 w 2019 roku, osiągnęliśmy ponad 14 610 % wzrostu. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021.

3. miejsce w Polsce w SEO

3. miejsce pod względem najszybciej rosnących w Google sklepów internetowych w Polsce. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021.

Moi Klienci

Ponad 100+ klientów!

 • ministerstwo środowiska
 • szymon lach
 • główny urząd geodezji i kartografii
 • slime box
 • bio stopa
 • ministerstwo edukacji narodowej
 • salon 24
 • kontin
 • bezpieczna rodzina

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam wiadomość

zajmę się twoim seo, bartłomiej lewicki




  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę COSMOSEO. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

  Biuro

  Bartłomiej Lewicki

  Kosynierów 76/11,
  84-230 Rumia

  Godziny pracy

  pon-pt 09:00-17:00

  Obszary działalności

  SEO Gdańsk, Gdynia, Sopot, Polska

  Kontakt

  Bartłomiej Lewicki - Freelancer SEO

  Telefon

  +48 506-146-212

  bartek@pracaupodstaw.pl

  O mnie

  Bartłomiej Lewicki - SEO Ekspert

  Pasjonat digital marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Ponad 150 zrealizowanych projektów internetowych. 97% zadowolonych klientów. Wygenerowałem ponad 10 milionów przychodu w SEO! Zmieniam świat cyfrowy na lepszy!