Audyt SEO

Profesjonalne audyty SEO

Jeśli jesteś jak większość właścicieli firm, chcesz mieć pewność, że Twoja strona jest jak najbardziej widoczna dla potencjalnych klientów. A jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić jest upewnienie się, że Twoja witryna pojawia się wysoko na stronach wyników wyszukiwania (SERP). Ale jak to osiągnąć?

Jednym z kluczowych sposobów jest posiadanie silnej strategii optymalizacji wyszukiwarek (SEO). Częścią tego jest regularny audyt SEO przeprowadzany na Twojej stronie.

Audyt SEO jest ważnym sprawdzianem dla Twojej strony internetowej. Pomaga zidentyfikować obszary, w których witryna wymaga poprawy, aby poprawić jej widoczność i ranking w SERPach.

Audyty SEO w całej Polsce

Nasze usługi audytu SEO są zaprojektowane tak, aby dać Ci kompleksowy raport na temat wszystkich aspektów Zdrowie SEO Twojej strony. Sprawdzimy takie rzeczy jak znaczniki tytułu witryny, meta opisy, znaczniki nagłówka i użycie słów kluczowych, aby upewnić się, że wszystkie są zoptymalizowane dla wyszukiwarek.

Przyjrzymy się również popularności linków na Twojej stronie i zaangażowaniu w mediach społecznościowych, aby ocenić jak dobrze Twoja strona radzi sobie ogólnie. Po zakończeniu naszego audytu, dostarczymy Ci szczegółowy raport, który zawiera nasze ustalenia i zalecenia.

audyty z marketingu internetowego

Opiekunem Audytów jest Bartek – Specjalista z 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów internetowych.

Ponad 150 zaprojektowanych serwisów

10 lat doświadczenia w projektowaniu serwisów internetowych

Wyróżnienie w kategorii SEO Rising Stars

Z poziomu 21 fraz w TOP 10 w 2019 roku, osiągnęliśmy ponad 14 610 % wzrostu. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021.

3. miejsce w Polsce w SEO

3. miejsce pod względem najszybciej rosnących w Google sklepów internetowych w Polsce. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021.

Moi Klienci

Ponad 100+ klientów!

 • ministerstwo środowiska
 • szymon lach
 • główny urząd geodezji i kartografii
 • slime box
 • bio stopa
 • ministerstwo edukacji narodowej
 • salon 24
 • kontin
 • bezpieczna rodzina

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam wiadomość

zajmę się twoim seo, bartłomiej lewicki
  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Studio Projektowe Praca u Podstaw, której właścicielem jest Bartłomiej Lewicki. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

  Biuro

  Bartłomiej Lewicki

  Kosynierów 76/11,
  84-230 Rumia

  Godziny pracy

  pon-pt 09:00-17:00

  Obszary działalności

  Marketing Internetowy - Polska | Unia Europejska | Wielka Brytania | USA

  Kontakt

  Bartłomiej Lewicki - Freelancer SEO

  Telefon

  +48 506-146-212

  bartek@pracaupodstaw.pl

  O mnie

  Bartłomiej Lewicki - SEO Ekspert

  Pasjonat digital marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Ponad 150 zrealizowanych projektów internetowych. 97% zadowolonych klientów. Wygenerowałem ponad 10 milionów przychodu w SEO! Zmieniam świat cyfrowy na lepszy!