Pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Nazywam się Bartek Lewicki i w 2021 roku wygenerowałem ponad 1 000 000 zł przychodu z SEO dla swoich klientów. Sklep, który pozycjonowałem został wyróżniony w rankingu SENUTO – zajął 3. miejsce pod względem najszybciej rosnących w Google sklepów internetowych w Polsce, który z poziomu 21 fraz w TOP 10 w 2019 roku, osiągnął ponad 14 610 % wzrostu. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021. Współpracowałem z największymi firmami w Polsce: Orange, RTV EURO AGD, Tauron, Netia, Siemens, Play, Samsung, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Środowiska. Wykładam w Szkole Coders Lab na kierunku Specjalista SEO.

Czy szukasz sposobu na poprawę pozycji swojej strony internetowej na stronach wyników wyszukiwania? Jeśli tak, to pozycjonowanie stron internetowych może być rozwiązaniem, którego szukałeś.

Pozycjonowanie stron internetowych to proces optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek, który może zaowocować wyższymi pozycjami w rankingu i większym ruchem na stronie. Poprawiając pozycję swojej strony, możesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i rozwinąć swój biznes.

specjalista seo pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych w całej Polsce

Istnieje wiele czynników, które wchodzą w skład pozycjonowania strony internetowej i może to być skomplikowany proces. Ale na szczęście są eksperci, którzy mogą pomóc. Specjalizuję się w pozycjonowaniu stron internetowych i mogę pomóc Ci osiągnąć wyniki, których szukasz. Rozumiem, jak ważne jest, aby Twój biznes odniósł sukces w sieci. Sprawdź mnie! W mojej ofercie znajdziesz: Opiekunem SEO jest Bartek – Specjalista z 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów internetowych.

Ponad 100 wypozycjonowanych serwisów

10 lat doświadczenia w pozycjonowaniu i optymalizacji serwisów internetowych

Wyróżnienie w kategorii SEO Rising Stars

Z poziomu 21 fraz w TOP 10 w 2019 roku, osiągnęliśmy ponad 14 610 % wzrostu. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021.

3. miejsce w Polsce w SEO

3. miejsce pod względem najszybciej rosnących w Google sklepów internetowych w Polsce. Źródło: Raport Senuto E-Commerce 2021.

Moi Klienci

Ponad 100+ klientów!

 • ministerstwo środowiska
 • szymon lach
 • główny urząd geodezji i kartografii
 • slime box
 • bio stopa
 • ministerstwo edukacji narodowej
 • salon 24
 • kontin
 • bezpieczna rodzina

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam wiadomość

zajmę się twoim seo, bartłomiej lewicki
  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Studio Projektowe Praca u Podstaw, której właścicielem jest Bartłomiej Lewicki. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

  Biuro

  Bartłomiej Lewicki

  Kosynierów 76/11,
  84-230 Rumia

  Godziny pracy

  pon-pt 09:00-17:00

  Obszary działalności

  Marketing Internetowy - Polska | Unia Europejska | Wielka Brytania | USA

  Kontakt

  Bartłomiej Lewicki - Freelancer SEO

  Telefon

  +48 506-146-212

  bartek@pracaupodstaw.pl

  O mnie

  Bartłomiej Lewicki - SEO Ekspert

  Pasjonat digital marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Ponad 150 zrealizowanych projektów internetowych. 97% zadowolonych klientów. Wygenerowałem ponad 10 milionów przychodu w SEO! Zmieniam świat cyfrowy na lepszy!